O mnie

Dlaczego First Things First?

Każdego klienta traktuję indywidualnie i dla każdej osoby przygotowuję ofertę dostosowaną do jej aktualnej sytuacji, potrzeb oraz możliwości. Jestem ekspertem zajmującym się finansami, kredytami i szeroko rozumianymi ubezpieczeniami, któremu zależy na budowaniu poczucia bezpieczeństwa wśród małych firm i osób prywatnych.

Duże firmy zatrudniają wielu ekspertów dbających o ich przychody, koszty, majątek i cash flow. Moim zadaniem jest pełnienie tych wszystkich funkcji na potrzeby mniejszych firm, jak również zwyczajnych gospodarstw domowych.

Każda rodzina to wyjątkowy i bardzo indywidualny organizm. W krótkim terminie zazwyczaj wymaga zabezpieczenia majątku — ubezpieczenia samochodu czy nieruchomości. W dłuższej perspektywie pojawiają się delikatniejsze i bardziej skomplikowane potrzeby: spokoju, komfortu oraz ochrony zdrowia i życia najbliższych, co można wspomóc polisą na życie, odpowiednio dopasowaną inwestycją czy przemyślanym planem sukcesji.

Zgranie tych wszystkich elementów i dostęp do nich w postaci jednego, zaufanego, działającego lokalnie fachowca to moim zdaniem esencja doradztwa finansowego.

First Things First, czyli „najważniejsze rzeczy na początku” — nazwałem tak swoją firmę, ponieważ moim zadaniem jest pomoc w ustalaniu priorytetów, planowaniu wydatków i zapewnieniu finansowego bezpieczeństwa. Dzięki dostępności pełnej oferty produktów finansowych w jednym miejscu i u jednej osoby, jednego człowieka moi klienci mają zagwarantowany maksymalny poziom dyskrecji i zaufania, przy minimalnym poziomie kosztów.

Na stałe mieszkam i pracuję na terenie Konstancina-Jeziorny. To moje naturalne środowisko; na co dzień korzystam z miejscowej infrastruktury oraz usług lokalnych przedsiębiorców. Potrzeby bliskiej społeczności rozumiem najlepiej, dlatego znakomita większość moich klientów to okoliczni mieszkańcy.

Wykorzystując najnowsze technologię obsługuje klientów z całej Polski.

Współpracuję z Grupą ANG, ogólnopolskim pośrednikiem finansowym. Dzięki temu moi klienci uzyskują dostęp do najlepszych produktów kredytowo-ubezpieczeniowych na rynku. W swojej pracy kieruję się zasadami odpowiedzialnej sprzedaży zdefiniowanymi w Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży, której Grupa ANG jest Sygnatariuszem.

Masz pytania? Zachęcam do kontaktu

(+48) 502 644 252